Horké nápoje

  

Grog

Grog

36 Kč

 

Horká griotka

Horká griotka

36 Kč

 

Punč

Punč

32 Kč

 

Hot Bianco

Hot Bianco

50 Kč

 

Hot Cherry

Hot Cherry

50 Kč

 

Virgin Punch

Virgin Punch

26 Kč

 

Svařené víno

Svařené víno

38 Kč

 

Bancha

Bancha

42 Kč

Původ: Japonsko
Přísady: Zelený čaj

Silný zelený čaj, ploché listy se světle zelenou barvou. Je charakteristický svěží nasládlou chutí připomínající čerstvou trávu. Díky jeho velmi nízkému obsahu kofeinu, ho mouhou pít dokonce i děti a díky nízké koncentraci kyselin je příznivý při žaludečních potížích.

 

Special Gunpowder

Special Gunpowder

42 Kč

Původ: Čína
Přísady: Zelený čaj

Tvar úzkých zatočených listů připomíná kulku starožitných zbraní, a proto dostal tento čaj jméno "prášek ze zbraně". Tento čaj je pravděpodobně nejpopulárnější čaj na světě. Má svěží a ostrou chuť a často je používán jako dietní. Výborný je jako ledový čaj.

 

Darjeeling

Darjeeling

42 Kč

Původ: Indie
Přísady: Černý čaj

Černý čaj nejvyšší kvality. Prvním douškem oceníte jeho kvalitu a silnou vůni připomínající kaštan, muškát a zelené mandle. Jeho listy mají zelané konečky. Tento čaj je všude znám jako "šampaňské mezi čaji".

 

English Breakfast

English Breakfast

42 Kč

Přísady: Černý čaj z Indie a Ceylonu.

Originálně vyrobený podle anglické tradice, dnes je pravděpodobně nejslavnější čajová směs na světě. Dlouhotrvající a silná chuť je ideální jako energetická snídaně plná vetality. K výrobě této čajové směsi vybíráme Indické a Ceylonské čaje.

 

Earl Grey Imperial

Earl Grey Imperial

42 Kč

Přísady: Černý indický čaj, přírodní aroma citronovníku.

Celosvětově známý díky příjemné a ostré vůni. Tento čaj je vhodný k příjemnému rannímu vstávání díky jeho ovocné a aromatické chuti a vůni. Naše "anglická" verze je vyrobena z černých čajů nejvyšší kvality, z čaje Darjeeling s esencí Calabrien bergamot.

 

Mint

Mint

42 Kč

Přísady: Čínský zelený čaj, listy máty, máta peprná, přírodní aroma.

Jaké by to bylo léto bez stylového příjemného Marockého peprmintového čaje? Extrémně svěží a ostrý, tento ochucený čaj je vhodný nejen pro léto, ale i zimu. Vybrali jsme nejlepší Čínské zelené čaje, ke kterým jsme přidali lístky máty. Totální zachvěv svěžesti.

 

Wild Berries

Wild Berries

42 Kč

Přísady: Ibišek, šípková růže, jablko, borůvky, bezinky, chrpa, měsíček, přírodní aroma.

Tato směs ovocných čajů je tradiční recept a najdete v něm všechny chutě šťavnatého lesního ovoce. Se svou plnou a přímou chutí probouzí smysly a dodává tělu vyváženost po pracovním dni.

 

Blueberry and Cherry

Blueberry and Cherry

42 Kč

Přísady: Ibišek, šípková růže, hrozinky, borůvky, bezinky, chrba, přírodní aroma.

Borůvky, zdravé pro zrak a cirkulaci krve, dávají tomuto čaji nepatrně ostrý tón, zatímco červené třešně chuť zjemňují. Toto malé červené ovoce dodává jasně červenou barvu a plnou chuť a vůni.

 

Apple Peach

Apple Peach

42 Kč

Přísady: Ibišek, šípková růže, pomerančová kůra, jablko, měsíček, kostičky broskve, přírodní aroma.

V této směsi ovocných čajů spolu naprosto skvěle ladí jemná chuť broskve a svěží trpkost jablka. Šálek tohoto čaje je světlý, sladký a skvěle uhasí žízeň. Vhodný i pro přípravu ledového čaje, navíc bez kofeinu.

 

Alpine Wind

Alpine Wind

42 Kč

Přísady: ibišek, šípková růže, hrozinky, bezinky, jablko, listy jahodníku, chrpa, lékořice, heřmánek, přírodní aroma.

Vítr na osamělých stráních Alp hladí po tváři a nese čerstvou horskou vůni. Všechny tyto pocity najdeme ve směsi ovocných čajů, které jsou charakteristické čerstvým aroma lékořice a anýzu.

 

Camomile Flowers

Camomile Flowers

42 Kč

Přísady: Květy heřmánku.

Nejslavnější relaxační bylinkový čaj je vyráběn z krásných květů heřmánku, který spojuje krásu a plamen slunce. Šálek čaje před spaním způsobí, že vaše sny budou díky jeho idyle pokojnější.

 

 

After Meal

After Meal

42 Kč

Přísady: Kořen lékořice, fenyklová semínka, květu heřmánku, máta, kořen hořce, květ ibišku, kůra sladkého pomeranče, meduňka, listy šalvěje, semena anýzu a koriandru, lístky rozmarýnu, květy levandule.

Tento bylinkový čaj je nepostradatelný během těžkých pracovních dní v kombinace s těžkým jídlem k večeři. Šálek čaje po večeři je zdravý a příznivě pomáhá při trávení.